Kolejarz lepszy od Krypnianki

Bez porażki w obecnym sezonie pozostaje Kolejarz. Wczoraj zespół z Czeremchy zmierzył się na własnym terenie z Krypnianką Krypno i odniósł zwycięstwo.

Od początku spotkania przeważali gospodarze i to oni objęli prowadzenie już w 4. minucie. Bramkarza gości pokonał Andrzej Kaliszewicz po asyście Kamila Czekucia. Na drugiego gola nie trzeba było długo czekać. W 7. minucie na listę strzelców wpisał się Mirosław Samosiuk. Goście zdobyli kontaktowego gola w 27. minucie.

Na początku drugiej połowy po raz drugi na listę strzelców wpisał się Andrzej Kaliszewicz. W 70. minucie fatalne wybicie piłki przez bramkarza gospodarzy było przyczyną utraty drugiego gola. Przy stanie 3:2 zrobiło się nerwowo, Czeremszanie pozwolili na przejęcie inicjatywy. Szybko się jednak otrząsnęli i w 87. minucie było już 4:2 po golu Daniela Barwiejuka.

Gospodarze byli zdecydowanie lepsi i powinni wygrać wyżej, ale niestety skuteczność zawodziła.

Kolejarz Czeremcha - Krypnianka Krypno 4:2 (2:1)

Bramki: Andrzej Kaliszewicz 4, 46, Mirosław Samosiuk 7, Daniel Barwiejuk 87