Kolejarz wciąż w wysokiej formie

Kolejarz nie zwalnia tempa i udowadnia, że w tym sezonie będzie liczyć się w walce o mistrzostwo KOS. Ekipa z Czeremchy odniosła już szóste zwycięstwo w tym sezonie. Zespół poradził sobie na własnym terenie z Iskrą Narew.

Już po pierwszej części spotkania Kolejarz prowadził 2:0. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Samosiuk oraz Andrzej Kaliszewicz.

Zaraz po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył Daniel Barwiejuk efektownie lobując bramkarza Iskry. Następnie goście ruszyli do odrabiania strat. Swoją pierwszą bramkę w meczu zdobyli w 65. minucie po stałym fragmencie gry. W 71. minucie do listy strzelców Kolejarza dopisał się Mateusz Białas.

W 85. minucie zamieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystał Adam Korolko zdobywając drugą bramkę dla Narwi. Chwilę później celnym trafieniem odpowiedział Andrzej Kaliszewicz, który po raz drugi pokonał golkipera gości. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem rezultat meczu na 5:3 ustalił Szymon Siodłowski.

Kolejarz Czeremcha - Iskra Narew 5:3 (2:0)

Bramki: Mateusz Samosiuk 8, Kaliszewicz 14-karny, 85, Barwiejuk 51, Białas 71 - Chrzanowski 65, Korolko 85, Siodłowski 90