Kolejarz rozgromił BKS na własnym boisku

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Kolejarz, który bez najmniejszych problemów pokonał BKS. Spotkanie zakończyło się rezultatem 5:0 dla czeremszan.

Kolejarz był zdecydowanym faworytem tego meczu, bowiem przyjezdni zajmują 9. miejsce w tabeli z 15 punktami, a gospodarze walczą o awans do KOS.

Czeremszanie szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 4. minucie bramkarza gości pokonał Daniel Barwiejuk. Przed przerwą do bramki rywali trafił jeszcze Andrzej Kaliszewicz.

Po zmianie stron po raz pierwszy na listę strzelców Kolejarza wpisał sie Kamil Czekuć w 53. i 56. minucie. Przy obu bramkach asystował mu Mirosław Samosiuk. W końcówce spotkania również po asyście Mirosława Samosiuka gola zdobył Wojciech Niedźwiecki.

Kolejarz Czeremcha - BKS Jagiellonia Białystok 5:0 (2:0)

Bramki: Daniel Barwiejuk 4 (Mirosław Samosiuk), Andrzej Kaliszewicz 42 (Daniel Barwiejuk), Kamil Czekuć 53, 56 (Mirosław Samosiuk), Wojciech Niedźwiecki 88 (Mirosław Samosiuk)